KELEBEK MOBİLYA

Türkiye’nin en köklü markalarından biri olan Kelebek Mobilya’nın sosyal medya ajansı olduk.

Türkiye’nin en köklü markalarından biri olan Kelebek Mobilya’nın sosyal medya ajansı olarak, sosyal medya platformlarında markanın bilinirliğini ve satışlarını arttıracak çalışmaları hayata geçiriyoruz. Ayrıca Kelebek Mobilya’nin tüm dijital reklam satın alma ve planlama çalışmalarını yaparak markamızı istenilen hedef kitleye ulaştırmaktayız.

Kelebek Mobilya

Sosyal Medya

Türkiye’nin en büyük markalarından biri olan Kelebek Mobilya’nın sosyal medya içeriklerini, sektör dinamiklerine uygun görseller ve çağın modern tasarım anlayışıyla oluşturuyoruz. Sosyal medyada paylaşımlarını gerçekleştirdiğimiz periyodik içeriklerin yanı sıra özel gün çalışmalarımızla geniş kitlelere ulaştık ve olumlu geri dönüşler aldık.

Kelebek Mobilya

Mailing

Kelebek Mobilya’nın kurumsal ve tanıtım mailingleri için kreatif ekibimiz, kullanıcıya hitap eden ve dikkat çekici çalışmalar hazırlıyor. Ayrıca mailing çalışmalarımızdan elde ettiğimiz olumlu verileri, markamızı daha ileriye taşıyacak iletişim stratejilerimizde aktif olarak kullanmaktayız.

Kelebek Mobilya

Landing Page

Kelebek Mobilya için hazırladığımız kampanya ve sosyal medya yarışmaları kapsamında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda landing page yapısını sıklıkla kullanıyoruz. 23 Nisan’a özel olarak hazırladığımız “Minikler Anneleri İçin Tasarlıyor” kampanyası için oluşturduğumuz landing page, kampanyamızın başarılı sonuçlar almasında önemli rol oynadı.

Kelebek Mobilya

İLETİŞİM

BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ

SİZİ ARAYALIM